Domy

Wizualizacja 1
Wizualizacja 2
Wizualizacja 3
Wizualizacja 3

Dom Moderno w pigułce

Oferujemy Państwu doskonałą alternatywę dla małego mieszkania w Warszawie. Domy w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej i funkcjonalnej bryle z bardzo dobrym wykorzystaniem przestrzeni oraz użyciem doskonałej jakości materiałów. Każdy z domów posiada ogród, którym będzie się można cieszyć na co dzień, dzięki przeszklonej ścianie w pokoju dziennym. Świetne rozplanowanie przeszkolnych powierzchni sprawia, że cały budynek jest idelanie doświetlony. Domy połączone są wyłącznie pomieszczeniem gospodarczym, dzięki czemu zapewniają bardzo dużą prywatność. Każdy z domów posiada garaż.

Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim. Duży wpływ na ostateczny rozkład pomieszczeń będą mieli Klienci, dzięki czemu dom będzie mógł zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Przy zachowaniu niskich kosztów osiedle wyróżnia się doskonałą architekturą oraz przemyślaną aranżacją. Jego największym atutem jest wysoki standard budowy, na który wpływa m.in. zastosowanie stropów typu SMART cechujących się wysoką wytrzymałością oraz gwarantujących komfort akustyczny. W skład ceny wchodzi również pełna infrastruktura osiedla.

Planowany termin zakończenia inwestycji - X 2016.

Obejrzyj ostatnie dostępne domy z I etapu!!!

Znajdź swój wymarzony dom