O nas

Inwestorem jest Avalon Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Jest to spółka celowa, w której jedynym udziałowcem jest Rolmex S.A.

W ramach dotychczasowej działalności spółki należące do Grupy Kapitałowej Rolmex SA zbudowały na warszawskim Mokotowie:

  • Budynek apartamentowo – biurowy przy ulicy Belgijskiej (poszczególne lokale były w pierwszych latach wynajmowane, a następnie sprzedane)

  • Budynek biurowo – usługowy przy ulicy Olkuskiej (w chwili obecnej w części budynku mieści się siedziba spółki Rolmex SA, a pozostała powierzchnia budynku jest wynajęta, całość budynku zarządzana jest przez spółkę Rezydencje Anin Sp. z o.o. (spółka zależna od Rolmex SA).

Spółka ma także doświadczenie w tzw. land developingu tzn. zakupie gruntu, zmianie jego przeznaczenia, przygotowaniu wszelkich niezbędnych projektów, a następnie sprzedaży.

Spółka Rezydencje Anin Sp. z o.o. zajmuje się także sprzedażą domów w Hiszpanii, dzięki czemu zyskała doświadczenie na rynkach zagranicznych i uzyskała dostęp do informacji o rozwiązaniach, które są tam stosowane.

Rolmex w ramach Grupy Kapitałowej ma także doświadczenie w budowie obiektów przemysłowych poprzez giełdową spółkę Indykpol SA, której jest większościowym akcjonariuszem.

Miejsc pod nowe inwestycje wyszukujemy z niezwykłą starannością i decydujemy się jedynie na te, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. W Młochowie zakochaliśmy się od pierwszej wizyty. Zachęcamy do odwiedzenia tego urokliwego miejsca. Jesteśmy przekonani, że Państwu również przypadnie ono do gustu i uznają Państwo, że jest to Wasze miejsce na ziemi.

Kontakt z nami

Dane spółki:
Nazwa: Avalon Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Adres siedziby: ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa
Nr KRS: 0000530966
Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 360121822
NIP: 1132882121