Okolica

Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci, a także prywatne przedszkole. W sąsiedztwie osiedla (2 minuty pieszo) znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa wraz z gimnazjum i obiektami sportowymi (hala sportowa oraz boisko), co stanowi ogromne ułatwienie dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym.

Jest to także doskonałe miejsce dla ludzi ceniących zieleń oraz rekreację. Znajdujący się w pobliżu Park Młochowski ze swoim zabytkowym kompleksem pałacowym z oranżerią, stawami z wyspą, a także starym drzewostanem z pomnikami przyrody to idealne miejsce dla osób lubiących spacery. Na terenie parku działa też Koło Wędkarskie.

Młochów będzie również świetnym wyborem dla osób preferujących aktywny wypoczynek jak bieganie czy jazdę rowerem. W okolicy znajdują się ścieżki rowerowe słynące z licznych imprez kolarskich. W planie jest także budowa ścieżki rowerowej tuż przy naszej inwestycji.

W pobliżu inwestycji znajdują się dwa ogólnodostępne rezerwaty przyrody, w których możemy spotkać sarny, daniele, lisy i sowy.

W zasięgu zaledwie 10 minut jazdy samochodem znajduje się Centrum Handlowe Janki, w którym można skorzystać z bogatej oferty handlowej (hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Saturn oraz galeria handlowa z 76 butikami) oraz usługowej (11 restauracji i sale kinowe).